Destiláty a lihoviny

Alkoholické nápoje a alkohol můžete v našem eshopu vybírat podle výrobce, značky destilátů či lihovin nebo způsobu balení. Vybírejte z parádní nabídky destilátů, pálenek, rumů, whisky, gin a dalších parád. Destilát je ušlechtilá lihovina, která vzniká destilací zkvašeného rmutu, jenž je připraven z rozdrcených plodů nebo jiných částí rostlin. Lihoviny, jejich dělení a označování měli naši předkové daleko jednodušší, lihoviny se totiž rozdělovaly pouze na destiláty a likéry. Dnes se vzhledem k velkému sortimentu tímto problémem zabývá vyhláška č. 335/1997 Sb.,resp.č. 289/2004 Sb.

LIHOVINY - jsou alkoholické nápoje obsahující nejméně 15% obj.etanolu, krom piva a vína, u vaječného likéru může být minimální obsah etanolu 14% objemových.

DESTILÁTY - alkoholické nápoje, jejichž etanol pochází buď ze zkvašené tekutiny nebo zápary, vyrobené z cukerné nebo zcukřené polysacharidické suroviny, anebo z vydestilovaného, částečně zkvašeného nebo nezkvašeného macerátu suroviny v lihu, lihovině nebo destilátu, chuť a zbarvení tohoto destilátu musí pocházet převážně ze zpracovaných surovin.

Nejnovější produkty

Na našem e-shopu Alga-vino.cz si vyberete z široké škály kvalitních vín a lihovin z celého světa. Nákupem online si ušetříte čas i peníze. Neustále pro vás rozšiřujeme nabídku vín. Nakupte si u nás a udělejte si radost kvalitním vínem nebo lihovinou na Alga-vino.cz. Přesvědčte se sami a pořiďte si zboží, které vám nesmí chybět.
Vybírejte z nabídky
4312
produktů
711
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Alga-vino.cz